Zpět na homepage

Odpočinková lehátka

Odpočinková lehátka využívají jednoduché konstrukce s dostatečně širokým lůžkem. Najdou široké uplatnění v běžné lékařské praxi, ale i při rehabilitační péči. Potah lůžka je vyrobený z vysoce odolných materiálů. Odolává mechanickému zatížení, ale také vodě, mastnotě. Nabízí snadnou údržbu včetně běžné dezinfekce. Plocha lůžka je měkčená speciální výplní, při uložení pacienta tak nevzniká pocit nepohodlí nebo otlaků. Odpočinková lehátka můžou sloužit pro zběžné vyšetření pacienta v ordinaci lékaře. Jsou vhodným doplňkem k rehabilitačním cvičením. Časté využití nachází i v relaxační místnosti u sauny, bazénu, vířivé lázně. V naší nabídce můžete vybírat z řady provedení. Jednoduchá a účelně vyrobená lehátka nabízíme ve velmi příznivé ceně. I u základních modelů vždy dbáme na pevnou a stabilní konstrukci a pečlivé zpracování lůžka. Pro náročnější provozy můžeme nabídnout luxusní varianty. Dřevěná konstrukce doplněná polohovacím zařízením na ruční nebo elektrický pohon vám usnadní manipulaci s klienty, zpříjemní uložení i vstávání z lůžka. Současně s variabilní nabídkou řešení konstrukce a polohování plochy stolu vám nabízíme i výběr v potahovém materiálu. Rádi vám kdykoli přiblížíme výhody jednotlivých typů lůžek, doporučíme vám ideální variantu s ohledem na rozsah a náročnost plánovaného využití.

Jaké lehátko hledáte?

Způsob použití

Mobilita

Materiál konstrukce

Typ pohonu

Konstrukce

TOP produkty

JORDAN A3 8 580  Bezmotorové lehátko s pevnou výškou stolu. 2 segmenty. Vhodný jako vyšetřovací stůl do běžných ordinací.
JORDAN D2 19 360  Lehátko s ručním nastavením výšky stolu pomocí pákového mechanismu. (bezmotorové) 200 x 65 cm, 2 segmenty
JORDAN D3 21 230  Lehátko s ručním nastavením výšky stolu pomocí pákového mechanismu. (bezmotorové) 200 x 65 cm, 3 segmentové
JORDAN F3e 35 640  Jednomotorové lehátko stabilní konstrukce s elektrickým nastavením výšky stolu. 200 x 65 cm, 3segmentové
JORDAN F4e 37 400  Jednomotorové lehátko stabilní konstrukce s elektrickým nastavením výšky stolu. 200 x 65 cm, 4 segmentové
JORDAN F5e 39 930  Jednomotorové lehátko stabilní konstrukce s elektrickým nastavením výšky stolu. 200 x 65 cm, 2 segmentů
JORDAN G3e 42 460  Dvoumotorové lehátko stabilní konstrukce s elektrickým nastavením výšky stolu a elektrickým nastavením drenážní polohy stolu.
JORDAN G5e 47 410  Dvoumotorové lehátko stabilní konstrukce s elektrickým nastavením výšky stolu a elektrickým nastavením drenážní polohy stolu.
JORDAN G4 Plus 49 390  Třímotorové lehátko stabilní konstrukce s elektrickým nastavením výšky stolu a elektrickým nastavením drenážní polohy stolu.
JORDAN G7e 50 710  Dvoumotorové lehátko stabilní konstrukce s elektrickým nastavením výšky stolu a elektrickým nastavením drenážní polohy stolu.
JORDAN B2e 30 470  Jednomotorové dvousegmentové lehátko s jednoduchou konstrukcí s elektrickým nastavením výšky v ose stolu.
JORDAN B3e 33 110  Jednomotorové třísegmentové lehátko s jednoduchou konstrukcí s elektrickým nastavením výšky v ose stolu. 210 x 65 cm

JOURNAL

REHAPROTEX BRNO 2017
14.09.2017
Navštivte naší expozici v pavilonu A1, číslo stánku 010, kde Vám vše ukážeme, předvedeme a poradíme Vám při výběru lehátka a odpovíme na všechny případné dotazy.

20 let tradice

Jsme přední výrobci rehabilitačních lehátek v České republice. Náš sortiment neustále rozšiřujeme a za 20 let výroby od nás odebírají lehátka a rehabilitační potřeby nejen soukromí lékaři a fyzioterapeuti, ale i fakultní nemocnice.

Lehátka JORDAN

Náše základní nabídka profesionálních stolů a lehátek je tvořena 43 modely lehátek pro rehabilitaci, fyzioterapii, Vojtovu metodu cvičení, gynekologii atd. Nedílnou součástí jsou i odpočinková, transportní i speciální lehátka vhodná do nemocnic.

Doplňkový nábytek

V našem e-shopu s doplňkovým nábytkem pro zdravotnictví si můžete vybavit Vaši ordinaci i rehabilitační centrum. Nabízíme stoličky, židle, otočná křesla, lavice do čekáren, zástěny a veškeré vybavení pro rehabilitaci včetně schůdků, bradel i trakční klece.

Rehabilitační potřeby

Z širokého sortimentu rehabilitačních pomůcek si jistě vyberete. Odborné knihy, cvičící míče, žíněnky, ribstole atd., vše co k rehabilitaci a fyzioterapii potřebujete, najdete v našem e-shopu. Můžete nám zavolat a my Vám rádi pomůžeme s výběrem.
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.